*** Hotel Ermi ubytovanie Jince

Hotel Jince Ermi

Jince ubytovanie hotel Ermi :
Hotel ERMI z kategórie *** je historický objekt z roku 1932, ktorý bol v roku 2008 novo zrekonštruovaný. Hotel s príjemnou rodinnou atmosférou, ktorý leží v krásnom prírodnom prostredí Brdskej vrchoviny pod lesom "Slonovcem" s výhľadom na bájny vrch Plešivec, je umiestnený na okraji obce Jince, ležiacom 50km juhozápadne od Prahy.

Ermi Jince hotel ubytovanie :
Poloha moderného hotela Ermi zabezpečuje pokojné a príjemné prostredie a ničím nerušený pobyt. K dispozícii sú štýlové dvojlôžkové izby s možnosťou 11 prísteliek a celková kapacita hotela je 43 lôžok. Súčasťou každej modernej izby je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, alebo vaňou a umývadlom, LCD televízor, telefón a samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie k vysokorýchlostnému internetu prostredníctvom signálu Wifi. Dvere domácim miláčikom sú otvorené.

Hotel Ermi ubytovanie Jince hotelová reštaurácia :
Príjemné posedenie s veľkým výberom nápojov a špičkovou kuchyňou ponúka štýlová reštaurácia s barom a krásnou letnou terasou. Kapacita hotelovej reštaurácie je 43 miest, raňajky sa podávajú formou bohatých švédskych stolov a samozrejmosťou je možnosť dokúpenia polpenzie alebo plnej penzie. Jedálny lístok ponúka na výber jedlá českej i medzinárodnej kuchyne s širokú ponuku moravských vín a pre milovníkov mäsa sú pripravené zabíjačkové hody. Letná terasa s možnosťou grilovania a s tým spojené grill party. Priestory hotela ERMI sú vhodne a primerane vybavené na organizovanie slávnostných stretnutí rôzneho charakteru.

Ubytovanie Jince hotel ERMI hotelové služby :
Medzi služby luxusného hotela Ermi patrí Wellness služby poskytujú starostlivosť o telo a prinášajúci relaxáciu v príjemnom a pokojnom prostredí, súčasťou je wellness program, špeciálne programy, balíčky pre jednotlivcov aj celé rodiny s deťmi. Masáže, zábaly, kozmetika, rôzne druhy cvičenia, tanec, joga a k dispozícii je tiež infrasauna. Hotel je nefajčiarsky a jeho samozrejmou súčasťou je parkovisko v uzavretom areáli. Pre usporiadanie seminárov či firemných školení má hotel k dispozícii 2 salóniky s celkovou kapacitou 60 osôb s kompletným technickým vybavením, ktoré je doplnené pestrou ponukou coffee breakov, kvetinové výzdoby, sekretárskych a kopírovacích služieb.

Jince hotel ubytovanie Ermi okolie, voľný čas :
Pri komfortným ubytovanie v modernom hoteli Ermi sa ponúka pestrý výber aktivít. Okolie hotela obklopuje početné množstvo cyklistických a turistických chodníkov, ponúka sa možnosť jazdy na bicykli, horská turistika, kúpanie a v zimných mesiacoch sú k dispozícii bežkarské trasy. Brdské lesy po celý rok ponúkajú aktivity vo voľnej prírode.
Hotel Jince Ermi - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jince Ermi - hotel má reštauráciuHotel Jince Ermi - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jince Ermi - možnosť pripojenia na internetHotel Jince Ermi - k dispozícii letná terasaHotel Jince Ermi - k dispozícii kavareňHotel Jince Ermi - krytý bazén v hoteliHotel Jince Ermi - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jince Ermi - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jince Ermi - Izby s vlastnou toaletouHotel Jince Ermi - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Ermi ubytovanie Jince Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 23 m/s